Bærekraftsløft for den grønne bionæringen

Aktuelt

Bærekraftsløft for den grønne bionæringen

NCE Heidner Biocluster inviterer til Sirkulær og bærekraftig – et bærekraftløft for bedrifter i den grønne bionæringen. – Det er helt essensielt å løfte bærekraftarbeidet nå om aktørene i verdisirkelen for norsk matproduksjon skal styrke konkurransekraften og holde seg relevante fremover, sier klyngeleder i NCE Heidner Biocluster, Brit Rønning Johansen.

Bli med på Food & Bio Global Summit 2023 i Århus 26.-27 september 2023!
Fotokred_hvit Linda-Theres Trondsen

Aktuelt

Bli med på Food & Bio Global Summit 2023 i Århus 26.-27 september 2023!

Food & Bio Cluster Denmark har tatt initiativet til å organisere et todagers globalt toppmøte for å samle ledende globale klynger og deres medlemmer og andre relevante interessenter for å diskutere, bli inspirert, samhandle og møte utfordringene i mat- og bioressursindustrien.

SoilSteam International AS er nytt medlem i klyngen
Fotokred_hvit SoilSteam International AS

Aktuelt

SoilSteam International AS er nytt medlem i klyngen

SoilSteam er tatt opp som nytt medlem i NCE Heidner Biocluster. Gründerbedriften med base i Sandefjord renser jorden for invaderende fremmedarter uten bruk av kjemikalier, slik at den får nytt liv som matjord.

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Hold deg oppdatert på aktiviteter i klynga.

NCE Heidner Biocluster

NCE Heidner Biocluster
Holsetgata 22
2317 Hamar
post@heidner.no

Innlandet Fylkeskommune Innovasjon Norge Cluster management

Fasilitator

Klosser Innovasjon

2020 © NCE Heidner Biocluster | Dette nettstedet bruker cookies. Se vår personvernerklæring | Utviklet av Dialecta kommunikasjon AS

Kontakt oss

Ønsker du å snakke med oss, eller booke tid til et møte? Ta direkte kontakt med oss, eller send inn skjemaet så kontakter vi deg.

Kontakt oss

Du kan også ta kontakt med klyngeleder
Gurill Mediaa på e-post: gurill@klosser.no eller mobil: + 47 994 25 914

×

This is your modal content.