Kristiane Haug Berg

Kristiane Haug Berg

daglig leder

kristiane@nullklosser.no
+ 47 906 80 414

Kristiane har en MSc i bioteknologi fra NMBU og en PhD fra det medisinske fakultet i Oslo. Hun har lang erfaring som administrativ leder med personal- og budsjettansvar, og bakgrunn innenfor medisinsk grunnforskning og anvendt forskning ved OUS. Kristiane driver, sammen med mannen sin, to gårder, hvor de produserer mjølk, kylling, gras og korn. Som daglig leder av klyngen består Kristiane sin jobb i stor grad av å initiere prosjektsamarbeid i klyngen og følge opp klyngens strategiske målsetninger.

Kompetanse
Nettverksbygging, foredrag, styrearbeid, personal og HR, forskning og utvikling

Kristiane Haug Berg
Kristiane Haug Berg
daglig leder

kristiane@nullklosser.no
+ 47 906 80 414

Brit Rønning Johansen
Brit Rønning Johansen
prosjektleder, innovasjon og bærekraft

brit@nullklosser.no
+ 47 976 31 870

Linn Dybdahl
Linn Dybdahl
EU-rådgiver, prosjektleder

linn@nullklosser.no
+ 47 906 25 908

Karina Hauge Johansen
Karina Hauge Johansen
forsker og prosjektleder

karina@nullklosser.no
+ 47 482 70 970

Linda-Theres Trondsen
Linda-Theres Trondsen
kommunikasjonsrådgiver

linda-theres@nullklosser.no
+47 959 61 105

Katarina Nordtun Ruud
Katarina Nordtun Ruud
Prosjektleder internasjonal kommersialisering

katarina@nullklosser.no
+47 952 18 241

Sigrid Bratlie
Sigrid Bratlie
prosjektleder

sigrid.bratlie@nullklosser.no
+47 986 84 657

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Hold deg oppdatert på aktiviteter i klynga.

NCE Heidner Biocluster

NCE Heidner Biocluster
Holsetgata 22
2317 Hamar
post@heidner.no

Innlandet Fylkeskommune Innovasjon Norge Cluster management

Fasilitator

Klosser Innovasjon

2020 © NCE Heidner Biocluster | Dette nettstedet bruker cookies. Se vår personvernerklæring | Utviklet av Dialecta kommunikasjon AS