Katarina Nordtun Ruud

Katarina Nordtun Ruud

Prosjektleder internasjonal kommersialisering

katarina@nullklosser.no
+47 952 18 241

Katarina har mastergrad i næringsrettet bioteknologi, og videreutdanning innen organisasjon og ledelse fra Høgskolen i Innlandet. Hun har arbeidet med forretningsutvikling og salg både innenfor bioteknologi og IT-bransjen, og har erfaring fra gründervirksomhet og internasjonal kommersialisering. Katarina er analytisk, har god «kommersiell teft» og jobber for å bidra til å skape verdi og merverdi ut av gode prosjekter. Hun har blant annet ansvar for temagruppene for internasjonal kommersialisering i NCE Heidner Biocluster.

Kompetanse
Forretningsutvikling, salg, prosjektledelse og digitalisering. 

Kristiane Haug Berg
Kristiane Haug Berg
daglig leder

kristiane@nullklosser.no
+ 47 906 80 414

Brit Rønning Johansen
Brit Rønning Johansen
prosjektleder, innovasjon og bærekraft

brit@nullklosser.no
+ 47 976 31 870

Linn Dybdahl
Linn Dybdahl
EU-rådgiver, prosjektleder

linn@nullklosser.no
+ 47 906 25 908

Karina Hauge Johansen
Karina Hauge Johansen
forsker og prosjektleder

karina@nullklosser.no
+ 47 482 70 970

Linda-Theres Trondsen
Linda-Theres Trondsen
kommunikasjonsrådgiver

linda-theres@nullklosser.no
+47 959 61 105

Katarina Nordtun Ruud
Katarina Nordtun Ruud
Prosjektleder internasjonal kommersialisering

katarina@nullklosser.no
+47 952 18 241

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Hold deg oppdatert på aktiviteter i klynga.

NCE Heidner Biocluster

NCE Heidner Biocluster
Holsetgata 22
2317 Hamar
post@heidner.no

Innlandet Fylkeskommune Innovasjon Norge Cluster management

Fasilitator

Klosser Innovasjon

2020 © NCE Heidner Biocluster | Dette nettstedet bruker cookies. Se vår personvernerklæring | Utviklet av Dialecta kommunikasjon AS